Par mums

Pēc baroneses Klāras Marijas Frederīkas fon Rogges nāves, 1904.gadā, 34 gadu vecumā, dzimtas pastāvēšana tika apdraudēta. Manam tēvam tobrīd bija tikai 4 gadi. Pēc 104 gadiem es, Olavs Igals fon Rogge, kā pēdējais šīs dzimtas mantinieks un Klāras Marijas Frederīkas fon Rogges mazdēls, atjaunoju fon Rogges dzimtu ar mērķi izvērst plašu labdarības kustību Latvijā un pasaulē.

olvs igals fon rogge, Bruņniecība Latvijā                             

Olavs Igals fon Rogge, Bruņniecība Latvijā

Vācu ordeņa bruņinieks      komturs   Baltijā           

          

         

Bruņniecība

Global Knights Baltijā

Vairāk info šeit

Vācu  bruņinieku  ordeņa   komtura  Baltijā  Olava  Igala  von  Rogges  zobens

 

Olavs Igals fon Rogge. Uzņēmējs, kurš darbojas Latvijā, Siguldas novadā.
Līvu ciema idejas autors un attīstītājs un “Fon Rogges Labdarības fonda” dibinātājs.Vācu Ordeņa bruņinieks – komturs   Baltijā .


Par labdarības ziedojumiem

Daru Jums zināmu, ka 2011.gada 24. novembrī ir nodibināts “Fon Rogges labdarības fonds”, kura mērķi ir, balstoties uz Fonda un ziedojuma līdzekļiem, īstenot fon Rogges dzimtas kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu un iedibināto labdarības tradīciju turpināšanu. Fonda valdes loceklis un dibinātājs ir Olavs Igals fon Rogge. Fonds par saviem prioritārajiem uzdevumiem uzskata labdarības projektu realizāciju, palīdzot mazturīgajiem un nelaimē nonākušajiem cilvēkiem, kā arī atbalstot kultūras un mākslas pasākumus un māksliniekus, citu jomu personības, organizēt vēsturisku kultūras pieminekļu sakopšanu.

Jūs tiekat laipni aicināts iesaistīties Fonda veidošanā un palīdzēt sasniegt tā mērķus. Fonds nodrošina sabiedrības informēšanu par tā darbību, kā arī veic Fonda mērķiem un uzdevumiem atbilstošu reklāmas darbību, kā arī piešķir apbalvojumus un pagodinājumus personām par īpašu ieguldījumu virzībā uz Fonda mērķi.


 Rekvizīti: 

            "Fon  Rogges  labdarības  Fonds " , reģ.Nr   40008186370 , dibināts  24 . novembrī  2011 g. , valdes  pr-tājs  Olavs  Igals-Rogge  

Adrese:

Veseri, Allažu pag., Siguldas nov.,

LV – 2154

Reģ. Nr. 40008186370

   

   

 

   

   

 

   

   

Kontaktinformācija:

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 


  Publikācija Latvijas krievvalodīgajā laikrakstā "Subbota" (uzspiediet uz bildes, lai apskatītu pilnībā)

  subbota